Jdi na obsah Jdi na menu
 


SVOŠS OPEN 2008 20. 11. 2008

Na tento náš první projekt jsme se pečlivě a nervózně připravovali. Nevěděli jsme, co to všechno obnáší a vůbec jak to proběhne. Roznesli jsme plakáty a očekávali kolem 50 účastníků.

V den D se do budovy naší školy nahrnulo asi 15 malých dětí z Romského centra Jihlava. Zarazilo nás to, protože jsme netušili, že by přišli tak malí závodníci. Do 15:00 kdy probíhala prezentace přišlo ještě pár kluků teenagerů a 3 holky z naší školy. Zapsat se přišla také Andy - jediná z učitelů naší školy, které patří velké díky:) Nakonec se dostavilo 24 účastníků. Všichni závodníci dostali číslo, které si zavázaly přes oblečení. O děti před startem se starali Vláďa s Evčou v klubovně, kde jim pouštěli na projektu fotky v prezentaci naší školy.

Když byly traťový komisaři na svých pozicích a závodníci před startovní čárou, tak jsem v 15:00, já (Pavlína Ž.) jako "stopařka", odstartovala čas 1. závodníkovi. Všichni se vzájemně povzbuzovali a fandili po celou dobu závodění, čímž vytvořili příjemnou sportovní atmosféru, kterou ještě dokreslovala sportovní hudba z reproduktorů.

K poskytnutí první pomoci jsme měli zajištěnou zdravotní sestřičku (Lucii Kratochvílovou z 2. ročníku), která naštěstí nemusela po celou dobu závodu zasahovat.

Po odběhnutí všech závodníků, jsme ustanovili 3 vítěze. V 16. hodin se konalo vyhlášení vítězů a předání cen, které předala naše paní ředitelka. 3. místo získal Petr Horák, 2. Věra Neckářová a 1. místo Lukáš Kulhavý, za kterého přebírala cenu jeho kamarádka Petra Vaníčková.

Myslím si, že sradna byla a vše se nám povedlo, tak jak jsme si představovali:)

 

ADOPCE konaná 26. 11. 2008

Na tento projekt jsme se všichni těšily, protože jsme ho měli dopředu dobře promyšlený, jak vytvořit příjemnou komorní atmosféru. Vestibul jsme vyzdobili fotkami z prostředí Indie, které nakonec sklidily veliký úspěch, po škole se rozléhala příjemná indická hudba a voněly vonné tyčinky.

Jako občerstvení jsme měli přichystané různé pamlsky jako domácí malé kremrole, kterých se mohla Ivana ujíst, jak jí chutnaly:)  dále byly k  nabídnutí  jednohubky a k pití Boule, ale pozor bez alkoholu! Byla to sladká šťáva s kompotovanými jahodami a mandarinkami. Po všem se rázem zakouřilo, za což jsme byli rádi:)  

Studenti a učitelé nám ochotně přispívali, za což si mohli vybrat svíčku slona různé barvy s osvědčením, že se tímto stali oficiálně adoptivními rodiči:)

Po skončení jsme byli pochváleni, z čehož jsme měli velikou radost.

 

MULTIŽÁNROVÝ BENEFIČNÍ KONCERT 17. 12. 2008

 Kolem 17. hodiny jsme byli v Music Clubu a dolaďovali jsme poslední organizační věci, jako bylo vyvěšení programu, nabytí baterek do foťáku a kamery apod. Kolem 17:30 začali přicházet lidi. První kapela měla začít hrát v 18:00, ale měla chvíli skluz, a tak postupně začínaly nabírat zpoždění i ostatní kapely.

Na rozehřátí jen ze čtvrtiny plnému clubu začala hrát úvodní kapela Gobledyguk, kterou předem uvedl Vláďa a všechny srdečně přivítal:) Na začátku v pořadí druhé kapely, tedy spíše "brakeaři z  Erka" se club začínal stále více a více plnit a při třetí kapele už byl club zcela plný a lidé se bavili. Po 3. kapele si na pódium přišla pro šek Beruška, která převzala šek v hodnotě 2.000 Kč.

My pořadatelé se starali o členy kapel, střídali jsme se u vstupu apod. a užili jsme si celý koncert také.  Poslední kapela, která měla končit před půlnoci, končila až před 1 hodinou ranní, takže se to trochu protáhlo, ale stálo to za to:) lidé skotačili na parketu a nálada byla jak se patří:)